parsooco@yahoo.com

پارثکو از متخصصین و خلبانان دارای مجوز پرواز وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپاد)، جهت انجام بازرسی‌های دقیق و عیب یابی بسیاری از مشکلات احتراق و آلودگی های زیست محیطی می باشد. دانستن اینکه در بازرسی به دنبال چه چیزی هستید و توانایی تفسیر دقیق نتایج در بازرسی هوایی را داشته باشید بسیار مهم است.

 

مزایای بازرسی پهپادهای هوایی توسط مهندسان پارثکو (Parsooco):
  • صرفه جویی در هزینه
  • بدون توقف واحد
  • بدون نیار به تجهیزات و سازه‌های سنگین
  • داده‌های با کیفیت بالا و تفسیر تخصصی
  • گزارش‌های دقیق مهندسی

 

چرا از بازرسی پهپادهای تجهیزات پارثکو استفاده کنید؟

بازرسی‌های منظم برای عملکرد ایمن هر مرکز تولید ضروری است. پیشرفت‌ها در فناوری هواپیماهای بدون سرنشین به این معنی است که اپراتورهای پارثکو (Parsooco) می‌توانند بازرسی‌های هوایی دقیق از تجهیزات فلر با استفاده از تصویربرداری حرارتی و دوربین‌های با کیفیت بالا در فاصله ایمن در حالی که سیستم در سرویس است، انجام دهند. بازرسی پهپادی در مناطقی انجام می‌شود که معمولاً حضور پرسنل به آنجا دارای محدودیت هایی باشد و یا اینکه نیاز است از پهنه گسترده ای تصویر برداری شود.

 

بازرسی فنی معمول و بازرسی فنی پهپادی

در حالیکه شرکت های زیادی وجود دارند که بازرسی فنی ماهرانه‌ای از سازه ها، کشتی ها، برج ها و سایر تجهیزات ثابت را ارائه می نمایند، اما دانش تخصصی در مورد تجهیزات احتراقی را ندارند. ارزیابی ظاهر و وضعیت فلر نیاز به تخصص دارد و تا حد زیادی فراتر از قابلیت‌های خدمات بازرسی معمولی است. بازرسی پهپادی هوایی پارثکو (Parsooco) تمام مزایای خدمات بازرسی معمولی را بهمراه خدمات تخصصی احتراق فراهم می نماید.