parsooco@yahoo.com

خدمات و پشتیبانی‌ها
خدمات فنی و تخصصی را از ما بخواهید

خدمات میدانی

مهندسین خدمات میدانی، متخصصان پشتیبانی و تکنسین‌های خدمات خبره ما به صورت هدفمند انتخاب شده اند و آخرین استانداردها و گواهینامه‌ها را سپری نموده‌اند تا الزامات کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای شما را برآورده کنند.

خدمات پس از فروش

چه تجهیزات شما توسط پارثکو (Parsooco) ساخته شده باشد، چه توسط تامین کننده دیگری، ما می توانیم ایمنی، کارایی، عملکرد و عملکرد محیطی تجهیزات شما را بازسازی و یا بهبود دهیم. ما از نرم افزارهای مهندسی پیشرفته و منابع تولید داخلی برای تولید قطعات یدکی با بالاترین کیفیت برای هر سیستم احتراق از هر تامین کننده تجهیزات احتراق در هر نقطه از جهان استفاده می‌کنیم.

خدمات استیجاری ما

تجهیزات استیجاری ما بزرگترین و قابل اعتمادترین ناوگان اجاره سیستم‌های زیست محیطی موقت است. ما سیستم‌های استیجاری خود را همیشه مورد بازرسی قرار می‌دهیم و مراحل تعمیر و نگهداری آن را به بهترین شیوه ممکن انجام می‌دهیم تا در هر بار سرویس‌دهی کارایی حداکثری خود را داشته باشند.

ظرفیت‌های تغییر

 ما می دانیم که تغییرات تعهدات بزرگی برای ما ایجاد می کنند و به همین دلیل است که پارثکو (Parsooco) اقدامات لازم را برای ساده سازی این فرآیند تا حد امکان انجام می‌دهد. پارثکو را برای همه بازرسی‌ها، بررسی‌ها، آزمایش‌ها، تعمیر و نگهداری و موارد دیگر از ابتدا تا انتها انتخاب کنید.

خدمات فنی و مهندسی

پارثکو (Parsooco) با ارائه خدمات فنی و مهندسی می تواند در پیش بینی، باز طراحی و خدمات مشاوره ای در کنار شما باشد. ما با استفاده از به روز ترین نرم افزارهای مهندسی تمام نیازهای مهندسی شما را برآورده خواهیم نمود.

خدمات بازرسی پهپادی

پارثکو از متخصصین و خلبانان دارای مجوز پرواز وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپاد)، جهت انجام بازرسی‌های دقیق و عیب یابی بسیاری از مشکلات احتراق و آلودگی های زیست محیطی می باشد.