parsooco@yahoo.com

سرتیتر اسلاید 1
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است
اینجا کلیک کنید
سرتیتر اسلاید 2
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است
اینجا کلیک کنید
عنوان سوم اسلاید
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ است
اینجا کلیک کنید
قبل
بعدی

فلرهاي بدون سيال كمكي

فلرهای بدون سيال كمكي پارثكو و فلرهای پشتيباني (يوتيليتي) در کاربردهایی استفاده می شوند که نیازی به عملکرد بدون دود ندارند، یا در مواردی که می توان بدون کمک بخار، هوا یا فشار خارجی به کار بدون دود دست یافت.

 تيپ هاي فلر يوتيليتي برای احتراق گازهایی که دود تولید نمی کنند، گازهایی با ارزش گرمایشی پایین یا برای تاسیساتی که در آن هيدروكربن هاي سنگين نمي سوزند استفاده می شود. تيپ هاي فلر يوتيليتي یکی از گزینه های کم هزینه سرمایه برای دفع ایمن گازهای زائد است.

 مجموعه تيپ فلرUF  شركت پارسيان ثريا سازان با طراحي مناسب و بهره گيري از چیدمان منحصر به فرد تثبيت كننده هاي آتش با هدف اطمینان از شعله ور شدن پایدار و با راندمان بالا در کل محدوده طراحی جریان ها، از حداکثر ميزان فلرينگ تا دبي جریان گاز پاکسازی (Purge gas) استفاده مي شود. تثبیت كننده هاي شعله با كمك مجموعه های پیلوت برای اطمینان از احتراق گازهای زائد هميشه روشن مي مانند. زبانه های تثبیت كننده شعله یک منطقه کم فشار را در محیط نقطه خروجي گاز در تيپ فلر ایجاد می کند و منطقه ای را ايجاد مي كند كه گازها به راحتی توسط مجموعه پايلوت مشتعل شود. زبانه‌های تثبیت كننده شعله شركت پارسيان ثريا سازان، مجموعه‌ اي منحصر به فرد و مهمي هستند كه براي جلوگيري از افزايش تنش و همچنين از بين بردن ترك خوردگي مرتبط با جوشكاري خطي روي تيپ.

يوتيليتي فلر (FTU)
بايوگاز فلر (FTB)